Sushi Sepeti Sipariş Bilgileri ve Teslimat Koşulları

Havale yada EFT yaparken kullanabileceğiniz IBAN ve hesap numaralarımız aşağıdaki gibidir

GARANTİ BANKASI
Alıcı: GurmeReyon Sanal Gurme Market-Mehmet Can Sivri
Şube: Sahrayı Cedit Şubesi (277)
Hesap No: 6294920
IBAN: TR92 0006 2000 2770 0006 2949 20

Keyifli alışverişler dileriz...

Sushisepeti.com olarak siz müşterilerimize Aras Kargo aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğunuz siparişleri Sipariş Sorgulama adresinden takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizin İşleme Alınması ile ilgili prosedürler aşağıdaki gibidir:

Sushisepeti.com olarak siz müşterilerimize hızlı hizmet verebilmek, sevdiğiniz ürünleri bir an önce teslim alabilmenizi sağlayabilmek için aşağıda belirtilen şartlar dahilin de çalışıyoruz.

Saat 14:00’ a kadar vermiş olduğunuz Sushi Paketi siparişleri aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir.

Bulunduğunuz ile göre 1 ya da 2 gün teslimat süresi bulunmaktadır.

 

Cumartesi Günü Verilecek Sushi Paketi Siparişleri Hakkında:

Cumartesi günü vereceğiniz tüm online sushi paketi siparişleriniz takip eden pazartesi günü işleme alınacağını ayrıca bildirmek isteriz.

 

Pazar Günü Verilecek Sushi Paketi Siparişler Hakkında:

Pazar günü vereceğiniz tüm online sushi paketi siparişleriniz takip eden pazartesi günü işleme alınacağını ayrıca bildirmek isteriz.

Önemli Not: Sushi Sepeti sitemiz üzerinden resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

 

Teslimat Anında Ortaya Çıkabilecek Problemler Hakkında

Sushisepeti.com olarak, sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmaları aracılığıyla teslim etmekteyiz. Nakliye sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo görevlisi ile birlikte açıp, ürünlerinizin hasar görüp görmediğini kontrol ediniz. Ürünlerde hasar tespit ederseniz kesinlikle teslim almayıp, durumu kargo görevlisinin bir tutanak ile tespit etmesini sağlayınız. Bu belgenin bir kopyasını hasarlı pakete ekleyip, tarafımızdan ürünlerin eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmesini talep ederek paketin tarafımıza geri gönderilmesini sağlayınız. Böyle bir durumda geri gönderim işlemi için hiçbir şekilde ücretlendirilmeyeceksiniz. Hasarlı paket elimize ulaşır ulaşmaz aynı siparişiniz problemsiz olarak tekrar tarafınıza herhangi bir ücret ödemeksizin gönderilecektir. Eğer hasarlı kargoyu teslim alırsanız kargo firmasının teslimat işlemini başarı ile gerçekleştirmiş sayılacağını önemle hatırlatmak isteriz.

 

Garanti Koşulları:

Satın aldığınız tüm ürünler, üretici ve ithalatçı firmanın garantisi altındadır. 

Paketten çıkan ürünler marka bakımından sitede ve videoda görünen hali ile farklılık gösterebilir.

İade Koşulları:

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, ambalajını açmadan,  bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade etmeniz rica olunur. 

Nakliye sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri/paketlerinizi teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız/kabul etmeyiniz. Ürünü teslim aldığınız taktirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Ürün ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

Müşterimiz ürününü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla emtianın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Ürünün iade edilmesi veya alışverişten cayılması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iadesi gerçekleştirilir. Kapıda ödeme sureti ile satın almış olduğunuz ürünlerinizin iadesi sırasında kargo firmasının tahsil etmiş olduğu kapıda ödeme tahsilat bedeli iade edilmemektedir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, kopma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumların tespiti halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

Havale/eft iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri ise 3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı belirdikten sonra tüm bedel kredi kartınıza ve ya havale/eft yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza aylık taksit tutarı kadar her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

BANKA BİLGİLERİ

Havale yada EFT yaparken kullanabileceğiniz IBAN ve hesap numaralarımız aşağıdaki gibidir

GARANTİ BANKASI
Alıcı: GurmeReyon Sanal Gurme Market-Mehmet Can Sivri
Şube: Sahrayı Cedit Şubesi (277)
Hesap No: 6294920
IBAN: TR92 0006 2000 2770 0006 2949 20

Sushi Paketi siparişi vermek için Hemen Al sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

Close