Sushi Sepeti - Sushi Paketi Siparişi

Gurmereyon.com / SushiSepeti.Com ailesi olarak Dünya çapında kendi sektörlerinde lider olan firmaların üretmiş oldukları eşsiz lezzet ve aromalara sahip olan ithal ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmuş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

2012 yılında hayata geçmiş bir proje olan Gurme Reyon sahip olduğu teknolojik alt yapısı ve satış organizasyonu ile birlikte tüm Dünya mutfaklarına ait çok çeşitli ithal gıda ürünlerini zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Hesaplı, Kaliteli ve en önemlisi Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz bizim için çok önemlidir. Gurmereyon.com / SushiSepeti.Com ekibi olarak siz değerli müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz. Sushi yapmak için gerekli olan tüm Sushi malzemelerin bulunduğu Sushi Paketi siparişini sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Sushi hakkında bilgiler, Sushi malzemeleri, Sushi ürünleri ve çeşitleri ile SushiSepeti.com kampanyaları ile ilgili detaylı bilgileri bulabileceğiniz Facebook Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimize karşı saygımızı ön planda tutarak isteklerini önemseyen, dile getirdikleri sorunları sorunsuz bir şekilde çözmeyi amaçlayan, hesaplı fiyatlar sunarak müşterilerimizin ödemiş olduğu fiyatın karşılığını sonuna kadar vermeyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak alışverişinizden sonra bile talep ettiğiniz yardımları koşulsuz bir şekilde yerine getiren bir kuruluş olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Özel gıda ihtiyaçlarınız için tek adres olmak yolunda bitmek bilmeyen araştırma ve geliştirme çabalarını devam ettirmek, sektörün getirdiği yenilikleri takip etmek, ilk tercihiniz olmak için çok çalışmaktır.

Site Güvenliği

Sushi Sepeti web sitesi üzerinden alışveriş yaparken tüm kredi kartı işlemleriniz sizlerin güvenliği açısından kullanmış olduğumuz güvenlik alt yapısı olan GeoTrust Rapid 256 bit SSL güvenlik alanı içerisinde şifrelenerek gerçekleşmektedir. SSL ile gönderilen bilgileriniz kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgileriniz gönderilmden önce SSL güvenlik sistemi tarafından otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta doğrulama işlemini gerçekleştirerek bilgilerinizin güvenliği ve bütünlüğü korunmaktadır. Günümüz teknolojisinin sahip olduğu alt yapı ile 128 bit'lik bir şifrenin çözülebilmesi için tam olarak 67 yıl gibi bir zaman harcanması gerekmektedir. Bu örnekten de görüldüğü üzere SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlamaktadır. Sitemizde alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan görülmemektedir. Kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sadece siz ve banka tarafından görülebilmektedir. SSL güvenliği sayesinde sitemize girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL güvenlik sertifikası ile otomatik olarak şifrelenerek bankaya gönderilmektedir. Sizin kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla kullanmış olduğumuz sanal pos modülü çalıştığımız bankalar tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve güncellemeleri yapılmaktadır. Sahip olduğumuz güvenlik alt yapıları sayesinde içiniz rahat bir şekilde güvenli alışveriş yapabilmeniz için her türlü önlemi almaktayız.

Sushi Paketi siparişi vermek için Hemen Al sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

Close